2024 m. gegužės 14 d. nuo 8 iki 18 val.Pilietinių žinių ir visuotinės gynybos iniciatyva – Pilietiškumo egzaminas.Nori pasitreniruoti? Pagilink savo žinias apie pilietinį pasipriešinimą ir mobilizaciją www.mobilizacijosmokykla.lt
IKI EGZAMINO LIKO:
Pridėti į kalendorių
Egzaminas baigėsi
Apie egzaminą

Krašto apsaugos ministerija kartu su Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamentu prie KAM visus šalies gyventojus kviečia pasitikrinti savo pilietines žinias. Egzamine kviečiami dalyvauti visi, mylintys savo šalį ir norintys tapti dar geresniais jos piliečiais.

Aktualu

Registracija į pirmąjį Pilietiškumo egzaminą jau prasidėjo! Norėdami prisijungti, užpildykite registracijos formą. Pilietiškumo egzaminas visoje Lietuvoje ir už jos ribų vyks vienu etapu. Nepriklausomai nuo dalyvio pasirinktos kategorijos (moksleivis, studentas, verslo atstovas ar kt.), egzamino užduotys bus tos pačios. Egzaminą galėsite spręsti gegužės 14 d. nuo 8 iki 18 val. Lietuvos laiku. Preliminari trukmė – 40 min.

Laimėtojai skelbiami kiekvienoje dalyvių kategorijoje per 3 d. d. nuo egzamino dienos. Apdovanojimai vyks gegužės 29 d. Vilniuje.

Prizai

Vienam geriausiam moksleiviui, studentui, nevyriausybinių, verslo organizacijų, pasaulio lietuvių ir į šias kategorijas nepatenkančiam piliečiui atiteks ne tik pilietinį, bet ir fizinį aktyvumą skatinantys prizai – išmanieji laikrodžiai.

Aktyviausiai ir sėkmingiausiai dalyvavusios mokyklos, aukštojo mokslo įstaigos, nevyriausybinės, verslo organizacijos komandai atiteks komandiniai ir pasiruošimą dienai „X“ užtikrinantys prizai.

Komisija

Virginijus V. VilkelisMobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie KAM direktorius
Marius GurskasVyriausybės Komunikacijos departamento direktorius
Kamilė Šeraitė-GogelienėKrašto apsaugos ministro patarėja
Domantas Katelė Socialinės apsaugos ir darbo ministrės patarėjas
Gaja ŠavelėNacionalinės NVO koalicijos direktorė
Organizatorius
unicornsunicorns
Draugai
friend_2friend_1friend_3